Facebook Pixel

Маск проти біткоїна: новий твіт обвалив ринок. Чого очікувати далі

Уперше за майже три місяці біткоїн обвалився до $44 тис., що спричинило спад усього ринку криптовалют. Пізніше біткоїн перетнув позначку $45 тис.

Це сталося після того, як засновник Tesla Ілон Маск у відповідь на репліку одного з користувачів Twitter допустив продаж усіх запасів біткоїнів компанії. Так, користувач CryptoWhale написав, що наступного кварталу власники можуть виявитися розчарованими, коли дізнаються, що Tesla позбулася біткоїнів, які в неї залишилися, на що Маск відповів: «Дійсно». Але після того, як вранці 17 травня він уточнив, що компанія не продала жодного свого біткоїна, криптовалюта підросла до $45 тис.

Курс біткоїна за останні три місяці. Скриншот: Coinmarketcap

Курс біткоїна за останні три місяці. Скриншот: Coinmarketcap

Станом на 12:00 17 травня вона торгується на рівні $45,3 тис. Останньої доби криптовалюта обвалилася на 8,2%, свідчать дані Coinmarketcap. Водночас ринкова капіталізація становить $843 млрд (обвалилася на понад 8%).

Курс біткоїна за останній тиждень. Скриншот: Coinmarketcap

Курс біткоїна за останній тиждень. Скриншот: Coinmarketcap

Прогноз курсу біткоїна до 23 травня

За словами головного стратега з криптовалют компанії TomiEx Анджея Ковальчука, курс біткоїна з 17 до 23 травня знижуватиметься під тиском розпродажів великих і дрібних інвесторів, і його ціна може впасти навіть до $40 тис. Про це він розповів «Обозревателю».

Зокрема, він повідомив, що після заяви Маска про те, що Tesla припинить приймання оплати за електромобілі в біткоїнах, просадка вартості склала 30% із максимальних рівнів, що означає, що паніка провокуватиме дрібних криптотрейдерів йти з арени, оскільки вони не розуміють, якою буде ціна, і побоюватимуться за свій прибуток.

Quote«Основний ризик для крипторинку — це вербальні драйвери волатильності. Підтримувати попит на біткоїни може якийсь альтернативний інформаційний привід. Але з-поміж очевидних таких новин мало. Отже, потрібно чекати на новий форс-мажор», — додав він.

Контекст. Раніше Маск заявляв, що компанія планує тримати, а не продавати вже наявні в неї біткоїни й хоче використовувати їх для транзакцій після того, як майнінг перейде на більш стійку енергетику. Перед тим він повідомив, що Tesla відмовиться приймати плату за електромобілі в біткоїнах, оскільки на їхнє виробництво витрачається багато енергії, яку отримують завдяки використанню вугілля.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉