Facebook Pixel

Tesla відкрила опцію купівлі електромобілів за біткоїни

Виробник електромобілів Tesla офіційно почав приймати біткоїни як спосіб оплати на своєму сайті.

«Тепер ви можете придбати Tesla за біткоїни. Tesla використовує тільки внутрішнє програмне забезпечення з відкритим вихідним кодом і безпосередньо керує вузлами біткоїна. Біткоїн, виплачений Tesla, буде збережений як біткоїн, а не конвертований у фіатну валюту», — повідомив CEO Tesla Ілон Маск.

Опція поки що є доступною тільки в США і може не відображатися в кешованій версії сторінки. За курсом, зазначеним на сайті концерну, базова комплектація Model S коштує приблизно півтора біткоїна.

Telegram Logo

У майбутньому Tesla обіцяє розглянути можливість підключення платежів у криптовалюті й для жителів інших регіонів.

Після уточнення деталей замовлення клієнта буде переадресовано на сторінку оплати з адресою у вигляді QR-коду та в цифробуквеному форматі й такою, що підлягає до внесення сумі в біткоїні.

Перед основним платежем потрібно сплатити комісію за оформлення замовлення в розмірі $100, тобто відправляти транзакції й сплачувати за їхнє оброблення в мережі біткоїна доведеться двічі.

У компанії попередили, що не несуть відповідальності за платежі в біткоїні в разі переказу на неправильну адресу й можуть скасувати замовлення в разі неотримання повної суми. Після успішної оплати клієнт отримає повідомлення на вказану під час оформлення замовлення адресу електронної пошти.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter Cmd + Enter Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини