Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Локдауну в Україні не буде — Ляшко

Ляшко: Локдауну в Україні не буде Скриншот: youtube.com

Ляшко: Локдауну в Україні не буде Скриншот: youtube.com

У найближчі тижні Україна вийде на пікові значення захворюваності на COVID-19, проте локдаун вводити не планується.

Про це повідомив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко.

«Ми прогнозуємо 40 — 60 тисяч (нових хворих — The Page) на добу, і вже найближчими тижнями. Тобто за тиждень — два Україна виходитиме на пікові значення за кількістю випадків коронавірусної хвороби», — сказав Ляшко.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Він зазначив, що ці цифри є вдвічі вищими за пікові значення минулої хвилі захворювання, проте очікується на третину менше померлих.

Також Ляшко наголосив, що в Україні не передбачається запровадження локдауну, оскільки в країні діє адаптивний карантин, який «показав свою ефективність у 2021 році».

Підписуйтесь на нас в Google News!

За його словами, навесні 2021 року взагалі не заходили в «червону» зону десять областей, а восени — шість.

Він уточнив, що поширення коронавірусної хвороби, реєстрація кількості випадків і навантаження на систему охорони здоров'я є неоднорідними, «і коли одна область може вийти із червоного рівня епідемічної небезпеки, то інша може в нього зайти. Тому загальнодержавного локдауну не буде».

«Ми розраховуємо пройти в адаптивному карантині для того, щоб випередити цю золоту середину: щоб не зазнала колапсу система охорони здоров'я й був якнайменший вплив на економіку нашої країни», — пояснив міністр.

Нагадаємо: сьогодні, 28 січня, в Україні знову зафіксували рекордну кількість хворих на COVID-19 — 34 408 нових випадків.

Коментарі

Всі новини