Facebook Pixel

Україна пройшла пік захворюваності на COVID-19 — Ляшко

Україна пройшла пік захворюваності на COVID-19: другий тиждень поспіль спостерігається зниження кількості випадків захворювання.

Про це під час брифінгу у Верховній Раді заявив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко, повідомляє «Укрінформ».

«Ми бачимо другий тиждень поспіль зниження кількості випадків, кількості госпіталізацій… Це вже позитивні тенденції, які свідчать про те, що Україна пройшла пік захворюваності, і ми очікуємо тенденції до зниження», — відзначив Ляшко.

Telegram Logo

Міністр допускає можливість повторного спалаху епідемії через зростання захворюваності в країнах Європейського континенту: «Ми бачимо там стрімке зростання кількості випадків. Тому не відкидаємо вірогідність можливого в досить короткий проміжок часу повторного спалаху».

За даними міністра, в Україні першою дозою вакцини проти коронавірусу вакциновано щонайменше 40% громадян.

Ляшко зазначив, що потрібно досягти показника вакцинації 70% дорослого населення. Він наголосив, що в Україні достатньо вакцин різних виробників.

За словами міністра, за цей тиждень кількість щеплень другою дозою перевищує кількість перших щеплень. Це вказує на те, що всі готові до примусової вакцинації вже здійснили процедуру, тому досягти вакцинації 70% дорослого населення, не зобов'язуючи це зробити, буде неможливо.

Коментарі

Всі новини