Facebook Pixel

У РНБО розповіли, коли чекають піку захворюваності на коронавірус

Коли чекати на пікове навантаження на систему охорони здоров’я України — прогноз РНБО. Фото: УНІАН

Коли чекати на пікове навантаження на систему охорони здоров’я України — прогноз РНБО. Фото: УНІАН

За даними, які у своєму розпорядженні має Рада національної безпеки і оборони (РНБО), Україна наразі перебуває в середині епідемії. На пікові показники захворюваності в країні слід очікувати наприкінці цього місяця — на початку наступного, заявив секретар РНБО Олексій Данілов.

Він додав, що українська система охорони здоров’я до цього підготувалась і нині має 80 тис. ліжко-місць для госпіталізації хворих на COVID-19.

«Ми вважаємо, що загальна кількість хворих, які до того моменту перебуватимуть на цих ліжках, буде на рівні 50-55 тис. Це досить велике навантаження», — додав Данілов.

Telegram Logo

Контекст. У вересні головний державний санітарний лікар України Ігор Кузін повідомив, що пік захворюваності на коронавірус в Україні може припасти на жовтень, хоча в попередніх прогнозах мова йшла про листопад. Він додав, що ситуацію може врятувати лише масова вакцинація.

За статистикою, понад 98% осіб, госпіталізованих із коронавірусом в Україні за останні три місяці, не вакциновані.

Загалом на боротьбу з коронавірусом в Україні у 2021 році передбачено 36 млрд грн. За даними Міністерства фінансів, від початку року із загальної суми витратили вже понад 30 млрд грн.

Коментарі

Всі новини