Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

МОЗ готується до нового локдауну. Коли на нього чекати

Коли введуть новий загальнонаціональний локдаун – прогноз МОЗ України. Фото: УНІАН

Коли введуть новий загальнонаціональний локдаун – прогноз МОЗ України. Фото: УНІАН

З огляду на нинішнє поступове зростання рівня захворюваності на коронавірус новий локдаун в Україні може бути введений уже в листопаді. Такий прогноз озвучив головний санітарний лікар Ігор Кузін в інтерв’ю ВВС News Україна. Однак, за його словами, українці ще мають змогу уникнути такого сценарію.

Якщо населення щеплюватиметься та дотримуватиметься протиепідемічних обмежень є шанс відтягнути локдаун на місяць або два (на грудень-січень) або й повністю його уникнути, наголосив Кузін.

Він нагадав, що рішення про впровадження локдауну приймається на місцевому рівні. Однак, якщо ситуація вийде з-під контролю, його можуть ввести на загальнонаціональному рівні.

Контекст. Наразі погіршення з COVID-19 спостерігається в усіх областях. Так, за минулу добу в Україні було зафіксовано понад 2 тис. випадків, 838 осіб госпіталізували. Від інфекції померло 66 осіб, одужали — понад 1,2 тис. Найбільша кількість випадків зареєстрована у м. Київ, Харківській, Донецькій, Херсонській та Чернівецькій областях.

Уряд уже готується до можливого введення нових карантинних обмежень на тлі поширення коронавірусу. За найбільш песимістичним сценарієм нова хвиля накриє Україну в третій декаді вересня.

У ВООЗ закликали активізувати підготовку до нової хвилі пандемії коронавірусу. Наступні три місяці, за їхнім прогнозом, стануть критичними для забезпечення організації заходів реагування.

Нагадаємо, що українцям роблять щеплення такими вакцинами:

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини