Facebook Pixel

Лікарні країни припиняють оперувати пацієнтів з понеділка — Ляшко

З понеділка забороняється госпіталізація пацієнтів та проведення планових операцій у медустановах країни. Вони переходять тільки на лікування пацієнтів із COVID-19.

Про це заявив Віктор Ляшко, головний санітарний лікар України й заступник глави Міністерства охорони здоров’я, повідомляє агентство «Інтерфакс-Україна».

«З понеділка всі планові госпіталізації заборонені, наші лікарні приймають тільки ургентних хворих і, виключно, хворих на коронавірус», — сказав він на брифінгу за результатами селекторних нарад із регіонами України.

Заступник міністра додав, що Україна переходить на другий етап боротьби з COVID-19. Сюди входить розгортання додаткових місць у медзакладах.

«Зараз поставлено завдання терміново збільшити замість запланованих 50 тис. ліжок, готових приймати хворих із COVID-19, до 80 тис. ліжок», — сказав він.

За його словами, протягом місяця 80% лікарняних ліжок або 60 тис. місць для пацієнтів із COVID-19 будуть забезпечені киснем.

«Щодо закупівлі кисневих концентраторів уже є домовленість, також буде додатково розгорнуто мережу забезпечення киснем медустановами», — сказав він.

Стало відомо, що через збільшення кількості хворих COVID-19 в Україні Міністерство охорони здоров'я пропонуватиме Кабінету міністрів ввести жорсткий карантин у вихідні дні.

Також президент країни Володимир Зеленський інфікований коронавірусом.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉