Facebook Pixel

Космічний квиток в екіпажі із засновником Amazon продали за $28 млн

Політ Безоса запланований на 20 липня. Фото: Blue Origin

Політ Безоса запланований на 20 липня. Фото: Blue Origin

Компанія Blue Origin засновника Amazon Джеффа Безоса на аукціоні продала квиток на космічний корабель New Shepard за $28 млн. Ім'я покупця не повідомляють, він полетить у космос разом із Безосом і його братом Марком.

Усього в аукціоні брали участь близько 7,6 тис. людей із 159 країн. Ім'я того, хто здобув можливість полетіти в космос на New Shepard, оголосять за кілька тижнів. Також компанія скаже, хто буде останній, четвертий, член екіпажу.

Telegram Logo

Менше тижня тому, 8 червня, повідомлялося, що в аукціоні взяли участь близько 6 тис. людей із 143 країн, лідирувала ставка в $2,8 млн.

Раніше йшлося про те, що Безос планує здійснити суборбітальний політ на багаторазовому космічному кораблі New Shepard 20 липня. Час польоту має становити близько 10 хвилин. Корабель запустять із космодрому в Техасі.

Схема суборбітального польоту на ракеті

Схема суборбітального польоту на ракеті

Додатково. На початку червня в США спалахнув скандал, пов'язаний з ухиленням від сплати податків деяких найбагатших людей світу. Податкові органи ведуть розслідування, зокрема, щодо глави Amazon Джеффа Безоса.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter Cmd + Enter Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини