Facebook Pixel

Мільярдер Безос вирішив відправитися у космос на ракеті своєї компанії

Джефф Безос 20 липня вирушить у космос. Фото: скріншот

Джефф Безос 20 липня вирушить у космос. Фото: скріншот

Засновник Amazon Джефф Безос оголосив, що 20 липня вирушить у космос на створеному його компанією Blue Origin кораблі New Shepard. За словами Безоса, разом із ним полетить його молодший брат Марк.

«Відтоді як мені виповнилося п'ять років, я мріяв про політ у космос. 20 липня я вирушу в таку подорож разом із моїм братом. Найкраща пригода разом із моїм найліпшим другом», — написав Безос в Instagram.

Your browser doesn't support HTML5 video.

Telegram Logo

Про те, що 20 липня на кораблі New Shepard стартують у космос брати Безос, оголосила 7 червня компанія Blue Origin. На сайті компанії триває аукціон, переможець якого зможе відправитися у космос разом із Безосами. В аукціоні взяли участь вже близько 6 тис. осіб із 143 країн, лідирує ставка в $2,8 млн.

Корабель New Shepard названий на честь астронавта Алана Шепарда, який вчинив у 1961 році суборбітальний політ (без кругового обльоту Землі) і став першим американцем у космосі. New Shepard також призначений для суборбітальних польотів. На 20 липня заплановано перший політ New Shepard із екіпажем з шести чоловік, раніше корабель стартував в автоматичному режимі 15 разів, злетівши над Землею на висоту понад 100 км.

Додатково. Джефф Безос заявив, що залишає пост генерального директора компанії Amazon. Зробить він це 5 липня, в день 27-річчя Amazon.

Коментарі

Всі новини