Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Кулеба пропонує запустити в Україні спецпрограму для російських солдатів

Кулеба пропонує створити програму для солдатів армії рф, які не хочуть воювати в Україні. Фото: Telegram / Дмитро Кулеба

Кулеба пропонує створити програму для солдатів армії рф, які не хочуть воювати в Україні. Фото: Telegram / Дмитро Кулеба

Очільник українського МЗС Дмитро Кулеба виступив із пропозицією створити в Україні спеціальну програму для російських вояків, які більше не бажають брати участь у бойових діях в Україні. Росіяни, які здадуться, зможуть отримати шанс на «нове життя», розповів він Reuters.

Quote«Посил: рятуйся й тікай. Складіть зброю, здайтеся українським військам і отримайте можливість почати нове життя. Я впевнений, що ця пропозиція варта того, адже якщо навіть один російський військовий складе зброю й вирішить піти, це означає врятовані життя українців і наближення миру», — наголосив він.

Окрім того, він вчергове закликав країни-члени ЄС ввести заборону на в’їзд для російських туристів.

Quote«Час напівзаходів минув. Тільки жорстка й послідовна політика може дати результат», — підкреслив міністр.

За словами Кулеби, заборона на видавання віз громадянам рф стала б адекватною відповіддю на «геноцидну агресивну війну рф у самому серці Європи», яку підтримують більшість громадян країни-агресора.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. Країни ЄС мають сьогодні, 31 серпня, досягти угоди щодо можливої заборони видавання туристичних віз росіянам. Раніше категорично проти цієї ініціативи виступила Німеччина.

Коментарі

Всі новини