Facebook Pixel

«Північний потік – 2»: Кремль шукатиме спосіб обійти санкції

«Північний Потік-2». Фото: сайт «Газпрому»

«Північний Потік-2». Фото: сайт «Газпрому»

Уряд Росії збирається шукати спосіб обійти санкції США для того, щоб добудувати газопровід «Північний Потік – 2».

Про це заявив прессекретар президента Росії Дмитро Пєсков під час брифінгу, передає «Ехо Москви».

Він зазначив, що нові санкції викликають занепокоєння. Крім того, Росія вважає, що вони суперечать міжнародному законодавству.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

«Давайте все-таки не забувати, що йдеться про міжнародний проєкт, в реалізації якого бере участь чимала кількість дуже великих і авторитетних компаній. І ми, і наші партнери вважаємо ці санкції неприйнятними. Ми вважаємо їх такими, що суперечать міжнародному законодавству», — зазначив Пєсков.

Учасники проєкту все одно шукатимуть спосіб завершити будівництво газопроводу. Для реалізації проєкту доведеться вибудовувати нову тактику та стратегію.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Контекст. Будівництво газопроводу було припинено через введені США санкції проти підрядників газопроводу в грудні 2019 року. Але на спільній пресконференції з президентом Росії Володимиром Путіним канцлерка Німеччини Ангела Меркель заявила, що «Північний потік – 2» відповідає європейському законодавству та що його треба добудувати.

На початку травня цього року Федеральне мережеве агентство Німеччини повідомило про намір відхилити заявку оператора газопроводу «Північний потік — 2» компанії Nord Stream 2 на звільнення від вимог газової директиви Євросоюзу.

25 червня американські конгресмени Адам Кінзінгер, Денні Хек, Майк Тернер і Рубен Галлего зареєстрували законопроєкт, який розширює та уточнює санкції щодо будівництва «Північного потоку — 2».

Коментарі

Всі новини