Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

«Північний потік — 2»: які нові санкції підготували США та чим вони загрожують

25 червня конгресмени Адам Кінзінгер, Денні Хек, Майк Тернер і Рубен Галлего зареєстрували законопроєкт, який розширює та уточнює санкції щодо будівництва «Північного потоку — 2».

Про це йдеться на сайті конгресмена Адама Кінзінгера.

Законопроєкт пропонує розширити перелік компаній, які потрапили під санкції 2019 року. Пропонується ввести санкції не тільки проти компаній, що беруть участь в укладанні труб, але й компаній, що надають послуги страхування або перестрахування суден. А також проти компаній, які забезпечують послуги або приміщення для проведення робіт з модернізації суден, залучених до будівництва газопроводу.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Водночас агентство Bloomberg повідомляло, що Німеччина планує ввести санкції у відповідь, якщо адміністрація президента США Дональда Трампа перешкоджатиме завершенню будівництва «Північного потоку — 2».

Однак офіційна представниця міністерства економіки та енергетики Німеччини Анна Софі Айхлер не підтвердила наміри держави ввести санкції проти США.

Підписуйтесь на нас в Google News!

«Ви знаєте нашу позицію щодо екстериторіальних санкцій. Ми їх відкидаємо, бо, на нашу думку, вони суперечать законодавству. Так залишається й надалі. Про санкції у відповідь мені нічого не відомо», — сказала Айхлер у коментарі «Інтерфаксу».

Контекст. Будівництво газопроводу було припинено через введені США санкції проти підрядників газопроводу в грудні 2019 року. Але на спільній пресконференції з президентом Росії Володимиром Путіним канцлерка Німеччини Ангела Меркель заявила, що «Північний потік – 2» відповідає європейському законодавству і що його треба добудувати.

На початку травня цього року Федеральне мережеве агентство Німеччини повідомило про намір відхилити заявку оператора газопроводу «Північний потік — 2» компанії Nord Stream 2 на звільнення від вимог газової директиви Євросоюзу.

Коментарі

Всі новини