Facebook Pixel

Коломойський та Боголюбов схвалили делістинг акцій JKX Oil & Gas plc на Лондонській біржі

Коломойський схвалив делістинг JKX у Лондоні. Фото: wikipedia.org

Коломойський схвалив делістинг JKX у Лондоні. Фото: wikipedia.org

Акціонери компанії JKX Oil & Gas plc із видобутком в Україні, бенефіціарами якої є структури Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова, схвалили делістинг із Лондонської фондової біржі (LSE) та викуп 23,3% акцій.

Про це йдеться у повідомленні компанії на біржі у вівторок.

Нагадаємо, що оголошення тендерної пропозиції призначено на 16 грудня. Останній день торгів очікується 5 січня 2022 року із закриттям тендерної пропозиції наступного дня з оголошенням його результатів 10 січня.

Telegram Logo

Крім того, 24 січня планується перереєстрація компанії в приватну — private limited company.

Курс акцій компанії 3 листопада на LSE впав на 12,4%, або на 5,25 пенсів – до 37 пенсів після новини про делістинг та викуп 23,3% акцій за ціною 42 пенси за штуку.

JKX Oil & Gas займається розвідкою та видобутком вуглеводнів в Україні та РФ. Має JKX ПГНК (Poltava Petroleum Company, РРС), яка є однією з найбільших недержавних нафтогазовидобувних компаній в Україні. Володіє також п'ятьма ліцензіями на видобуток та однією на геологічне вивчення, зокрема на дослідно-промислову експлуатацію.

Акції компанії торгуються на Лондонській фондовій біржі з 20 березня 2006 року, її нинішня капіталізація становить близько 84,8 млн доларів.

Найбільшим акціонером JKX є Eclairs Group Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова – 27,54% акцій.

Bridgewater Holdings Corp. Олександра Шніра належить 19,97%. Шнір наприкінці нульових років очолював департаменти продажу й трейдингу в «Альфа-Банку» (Київ) та інвестиційній компанії Concorde Capital (Київ), а пізніше працював у «Фінбанку» (Київ).

Серед інших великих акціонерів — Neptune Invest & Finance Corp. (12,98%), Keyhall Holding Ltd (11,45%) та Interneft Ltd (6,17%).

Коментарі

Всі новини