Facebook Pixel

«Київстар» зменшує вартість послуги «Дзвінки за кордон»

Уже з 30 березня українці зможуть телефонувати до Іспанії, Румунії, Литви та Молдови за зниженими тарифами. Так, заощадити на розмовах абоненти «Київстар» зможуть завдяки послузі «Дзвінки за кордон». Крім того, мобільний оператор збільшить в актуальних контрактних і бізнес-тарифах перелік країн, куди можна телефонувати без доплат.

Вартість дзвінків з України в Іспанію та Румунію зменшиться в чотири рази — до 1 грн за хвилину (надається пакет із 20 хв за 20 грн), водночас вартість дзвінків у Литву та Молдову – у п’ять разів, до 4 грн за хвилину (пакет із 5 хв за 20 грн). Ці тарифи з 30 березня діятимуть для всіх абонентів. Послуга «Дзвінки за кордон» від «Київстар» надається автоматично кожному абоненту, підключати її додатково не потрібно.

Вартість дзвінків до Іспанії, Молдови та Румунії зменшиться в усіх пакетах послуг «Світ на зв’язку» та «Світ на зв’язку Pro». Крім того, з 30 березня в абонентів із контрактними тарифами та в бізнес-клієнтів у лінійці тарифів «ВАШ» збільшиться перелік країн, у які можна телефонувати без доплат.

У більшості тарифів «Київстар» хвилини для дзвінків на інші мережі можна використати для дзвінків за кордон. Тепер у переліку країн для таких дзвінків будуть номери Іспанії, Молдови, Румунії.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉