Facebook Pixel

Кабмін затвердив наглядову раду «Укренерго»

Кабмін затвердив наглядову раду «Укренерго». Фото: facebook/npcukrenergo

Кабмін затвердив наглядову раду «Укренерго». Фото: facebook/npcukrenergo

Кабінет міністрів погодив кандидатури переможців відбору на посади членів наглядової ради ПрАТ НЕК «Укренерго».

Відповідне розпорядження № 1580-р оприлюднено на офіційному урядовому порталі.

Повідомляється, що як незалежні члени наглядової ради «Укренерго» узгоджені кандидатури Андреасена Педера Остермарка, Доббені Даніеля, Остоїча Деяна та Піонковські Романа.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Кабмін також скасував як нереалізоване розпорядження про погодження кандидатури Дмитра Олефіра як члена наглядової ради «Укренерго» та представника держави.

Як повідомлялося, Україна в межах отриманого 24 листопада другого траншу МВФ за програмою stand by зобов'язалася сформувати склад наглядової ради «Укренерго» до кінця грудня 2021 року.

Підписуйтесь на нас в Google News!

«Укренерго» пройшла попередню сертифікацію як оператор системи передачі (ОСП) європейського зразка за моделлю ISO (Independent System Operator). Проходження сертифікації дасть змогу значно прискорити цей процес: «Укренерго» зможе одразу подати заявку на асоційоване членство в ENTSO-E, отримати доступ до багатьох платформ і програмних продуктів ENTSO-E, прискорити підготовку для інтеграції ринків.

«Укренерго» здійснює експлуатацію магістральних і міждержавних ліній електропередачі, а також централізовану диспетчеризацію об'єднаної енергосистеми країни. НЕК належить державі.

Коментарі

Всі новини