Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Кабмін готується до продовження карантину і «напруженої чергової хвилі»

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль. Фото:Facebook/dshmyhal/

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль. Фото:Facebook/dshmyhal/

Карантин, який продовжили до 31 жовтня, ймовірно, продовжать і надалі. Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль в інтерв'ю The Page.

«У вересні — жовтні буде досить напружений момент із проходженням чергової хвилі коронавірусу. Тут важливо правильно підготувати медичну систему, лікарів, обладнання, лікарні, підвести кисень до ліжок. Це один з елементів сучасних протоколів лікування. Це важливі речі», – зазначив він.

За словами Шмигаля, сьогодні протоколи лікування в Україні та ліки українських виробників дозволяють не допустити важких стадій коронавірусу. Прем'єр навів приклад: спочатку летальність від COVID-19 становила 3%, потім 2,5%, а зараз уже 2,2%, і вона продовжує зменшуватися.

«Це показник роботи наших лікарів, показник ефективності протоколів», – додав він.

Контекст. В Україні вже п'яту добу поспіль фіксують понад 2 тис. хворих на день. Прогнозують, що до кінця вересня кількість хворих щодня становитиме 3 тис. осіб. Восени до наявних проблем додасться сезонний фактор: знизиться рівень захисту імунної системи, збільшиться кількість хворих не тільки на коронавірус, а й на респіраторні захворювання.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини