«Ми не плануємо повторювати локдаун»: Шмигаль розповів, яким буде карантин в Україні

Денис Шмигаль. Фото: сайт Кабміну

Денис Шмигаль. Фото: сайт Кабміну

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль в інтерв'ю The Page заявив, що уряд не планує повторювати локдаун у країні. Влада не бачить економічної можливості ввести карантин і зупинити країну на два або більше тижнів.

«Ми будемо використовувати тільки інструменти адаптивного карантину, якими зараз користуємося. «Червоні» зони, де локально закриваємо пересування людей і просимо всіх залишатися вдома, для того, щоб розірвати ланцюжки в тих локальних місцях спалахів».

Денис Шмигаль

Денис Шмигаль

прем'єр-міністр України

Щодо тривалості карантину, то, за словами прем'єра, він триватиме ще довго. Шмигаль пояснює, що немає першої, другої, третьої хвилі, а є хвилеподібний розвиток коронавірусу у світі, тобто цих хвиль може бути багато.

«Рахувати, яка це хвиля — перша, друга чи десята, напевно, вже некоректно. Треба розуміти, що сьогодні світ живе з коронавірусом. Ми очікуємо на винайдення вакцини. Сьогодні понад 160 вакцин у роботі в різних компаніях і країнах. З них понад 30 проходять фінальну стадію клінічних випробувань. За оцінками експертів, з лютого по травень з'являться комерційні партії перших вакцин і ефективних ліків», — резюмував глава уряду.

Telegram Logo

Контекст. Минулого тижня Кабінет міністрів ухвалив рішення продовжити адаптивний карантин до 31 жовтня 2020 року.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини