Інгушетію та Чечню вранці атакували безпілотники

Інгушетію та Чечню вранці атакували безпілотники

У місті Малгобек, що в республіці Інгушетія, впав безпілотник. Зранку про серію вибухів повідомляють також жителі Грозного. Атаку БПЛА підтвердив племінник голови Чечні Хамзат Кадиров, який є головою Ради безпеки республіки. Про це пише Радіо Свобода.

Щонайменше чотири вибухи пролунали вранці в Грозному поблизу бази 2-го спецполку МВС імені Ахмата Кадирова, повідомляє опозиційний чеченський телеграм-канал Niyso.

Секретар Ради безпеки Чечні та племінник глави республіки Хамзат Кадиров підтвердив атаку БПЛА і заявив, що «все збито».

У Міноборони рф відзвітували про збиття за ніч 59 БПЛА над Білгородською, Воронезькою, Курською, Тамбовською та Брянською областями. Про підтверджену владою атаку на Інгушетію відомство не повідомило.

Читати на The Page