Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

General Electric розділиться на три самостійні публічні компанії

GE виділить напрями охорони здоров'я та енергетики в окремі компанії. Фото: © General Electric

GE виділить напрями охорони здоров'я та енергетики в окремі компанії. Фото: © General Electric

Американський конгломерат General Electric (GE) оголосив, що розділиться на три самостійні публічні компанії, які об'єднають у собі активи у сфері авіації, охорони здоров’я (GE Healthcare) та енергетики (GE Renewable Energy, GE Power і GE Digital). Разові витрати компанії, пов'язані з поділом бізнесу, становитимуть близько $2 млрд. Про це повідомляється на сайті компанії.

Охорону здоров'я (GE Healthcare) планується відокремити на початку 2023 року. Повідомляється, що GE прагне залишити 19,9% акцій компанії.

Об’єднання напрямків відновлюваної енергетики, енергетичного обладнання й цифрового бізнесу (GE Renewable Energy, GE Power і GE Digital) та відокремлення у самостійну компанію заплановане на початок 2024 року. GE після поділу залишиться компанією, сфокусованою на авіабудівництві.

Ставши незалежними компаніями, підприємства матимуть більше можливостей для забезпечення довгострокового зростання. Кожна з них, на думку GE, отримає вигоду від глибшої оперативної спрямованості, індивідуальних рішень щодо розподілу капіталу відповідно до чітких стратегій і динаміки в галузі, стратегічної та фінансової гучності для зростання й спеціальних рад директорів з глибоким досвідом у цій сфері.

Контекст. Компанія з 2015 року переважно була збитковою. У 2015 році General Electric продав свій фінансовий підрозділ, після чого у 2016 році мав змогу отримати прибуток. GE намагається до кінця 2021 року скоротити борг на понад $75 мільярдів на три роки, зазначили в компанії.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини