Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Німеччина розглядає залучення «Нафтогазу» до сертифікації «Північного потоку — 2»

НАК «Нафтогаз України» звернувся до Федерального мережевого агентства залучити його до сертифікації «Північного потоку — 2».

«Федеральне мережеве агентство може підтвердити, що Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» та LLC «Газотранспортна система України» подали заявку на запрошення до процесу», — сказав прессекретар німецького регулятора Фіте Вульф, передає swissinfo.

Питання про допуск «Нафтогазу» до сертифікації «Північного потоку — 2» перебуває на розгляді.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

«Запити наразі перевіряються. Рішення про запити на запрошення до процесу Федеральне мережеве агентство публікує на своєму сайті», — пояснив Вульф.

За регламентом агентства, повідомив Вульф, запрошені до процесу отримують право надавати свої висновки під час процесу сертифікації.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Раніше глава компанії «Оператор ГТС України» Сергій Макогон заявляв, що процес сертифікації російського газопроводу «Північний потік — 2» триває. Наступного тижня буде ухвалено рішення про участь компанії у цьому процесі.

Як проходитиме сертифікація «Північного потоку — 2»

Для початку постачання газу «Північним потоком — 2» оператору трубопроводу потрібно пройти сертифікацію на здобуття статусу незалежного оператора транспортної системи. Заявку на сертифікацію від компанії Nord Stream 2 Федеральне мережеве агентство Німеччини отримало 13 вересня.

Очікується, що вона буде розглянута протягом 4 місяців. Потім проєкт рішення буде переданий на вивчення Єврокомісії. Її висновок має бути готовий через два або чотири місяці.

Раніше США та Німеччина дійшли згоди щодо введення в експлуатацію «Північного потоку — 2» .

Федеральне мережеве агентство Німеччини (BNetzA) допустило польську державну енергокомпанію PGNiG та її дочку PGNiG Supply & Trading GmbH до сертифікації дочірнього підприємства «Газпрому» Nord Stream 2 AG як незалежного оператора газопроводу «Північний потік — 2».

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини