Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Скандал із французькою Thales: компанія пообіцяла піти з російського ринку

Французький Thales таки піде з російського ринку Фото: Wikipedia/Cinerama14

Французький Thales таки піде з російського ринку Фото: Wikipedia/Cinerama14

Французький техгігант Thales обіцяє піти з російського ринку. Про це пише SPEKA. Компанія продовжувала співпрацю з російськими банками попри повномасштабну війну росії проти України та санкції ЄС. З-поміж клієнтів компанії — російський «Сбербанк», який потрапив в останній пакет санкцій ЄС.

80% російської банківської системи користується послугами компанії та 100% — на тимчасово окупованих територіях України.

Як повідомив блогер Антон Швець, якби Thales припинила працювати на росії в одну мить, російська банківська система впала. Однак зараз російські банки працюють нормально, що є яскравим доказом того, що Thales і далі працює на них.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Резонанс навколо співпраці з росією примусив Thales повідомити, що банківська діяльність компанії на росії перебуває в процесі продажу. Компанія нібито повністю йде з Москви.

Quote«Наша банківська діяльність перебуває в процесі продажу (завершення) після рішення та висловленого бажання групи припинити всю діяльність у Росії», — повідомили в компанії.

Наприкінці березня 2022 року, коли російські війська було виведено з Бучі, на борту московських танків було виявлено тепловізійні камери Catherine (один із флагманських продуктів Thales). Згодом французька група визнала, що постачала військове обладнання в росію до 2019 року за контрактами, укладеними до введення ембарго на постачання зброї, що діє щодо росії з 2014 року.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини