Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Ще одна проблема для російських банків: сервіс Dow Jones відмовився надавати їм дані про санкції

Dow Jones більше не інформуватиме банки з рф про санкції. Фото: Pixabay

Dow Jones більше не інформуватиме банки з рф про санкції. Фото: Pixabay

Провідний світовий агрегатор даних про впроваджені санкції – сервіс Risk&Compliance від Dow Jones – вирішив розірвати свою співпрацю з банками країни-агресора. Процес стартував 31 травня — 1 червня, пише «РБК» із посиланням на власні джерела в російській банківській сфері.

Зазначається, що згадуваний сервіс збирає інформацію про санкції, введені проти фізосіб і компаній, постійно її оновлює та продає фінансовим установам пакетом.

Quote«Ці списки — це не просто якийсь перелік, це впроваджено в банківські системи, зазвичай це не одна система, це дорогі речі та трудомісткі. Фактично все було побудовано під списки Dow Jones — платежі проходили через їхній список», — розповів виданню один зі співрозмовників.

Без доступу до інформації, яку надавав Risk&Compliance, банки ризикують і самі потрапити до санкційних списків за порушення обмежень або отримати штрафи.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. Нагадаємо: аналогічні дані про введені санкції російським банкам раніше надавав також сервіс World-Check від Refinitiv. Однак починаючи з березня компанія відмовилася від співпраці з російськими фінустановами.

У росії також є власний аналог таких агрегаторів – сервіс X-Compliance від «Інтерфаксу».

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини