Facebook Pixel

Фонд держмайна виставив на приватизацію Одеський завод шампанських вин

Фонд держмайна (ФДМУ) виставив на приватизацію Одеський завод шампанських вин за адресою: м. Одеса, Французський бульвар, 36. Стартова ціна підприємства — 87,4 млн грн. Аукціон має відбутися 1 лютого 2022 року. Про це повідомляється на сторінці Фонду у Facebook.

На аукціоні ФДМУ виставить 35 об'єктів нерухомості підприємства, зокрема головний корпус заводу, склади, котельні приміщення, винні сховища, резервуар у місті Одеса по вулиці Французький бульвар, 36. Площа земельної ділянки, на якій розташований завод, становить 3,6 га.

Згідно з документацією, простроченої кредиторської заборгованості Одеський завод шампанських вин не має. Одна з умов приватизації — забезпечити збереження видів діяльності з виробництва виноградних вин протягом трьох років.

У Фонді зазначили, що саме тут у 1899 році почалася історія виробництва ігристого вина в Україні. Завод тоді зводили з просторими погребами для витримки 2 млн пляшок вина, виробничим корпусом, допоміжними приміщеннями та гарною мурованою аркою, яка дотепер прикрашає в'їзд на територію заводу.

Продукція підприємства здобула чимало нагород на національних і міжнародних конкурсах, першу з них — у далекому 1904 році. Проте декілька разів виробництво вина на Одеському заводу доводилося припиняти; востаннє це трапилося у 2018 році. До того ж ще 30 років тому потужності підприємства були передані в оренду. Відтоді держава не займається виробництвом одеського ігристого.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉