Технологічна п'ятірка Facebook, Apple, Amazon, Netflix і Google в очікуванні гіршого місяця в історії

Цей місяць обіцяє бути невдалим для всього фондового ринку, але для технологічних гігантів з групи FAANG (Facebook, Apple, Amazon, Netflix і Google) він може бути просто провальним.

Згідно з даними Dow Jones Market Data, FAANG знаходяться на шляху до самого різкого місячного падіння за всю історію спостережень, пише Marketwatch.

У вересні п'ятірка втратила близько $817 млрд сукупної ринкової вартості, що ставить групу на місце самого різкого місячного спаду в історії.

Telegram Logo

Другий найгірший місяць в історії був в жовтні 2018 року, коли було здути близько $425 млрд ринкової капіталізації.

Netflix втратив близько $24 млрд вартості, що стало найбільш різким щомісячним падінням вартості з жовтня 2018 року.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Apple, найбільша за капіталізацією компанія США, втратила близько $322 млрд вартості у вересні, що представляє собою найбільш значне падіння за всю історію компанії. Варто врахувати, що Apple з 23 березня додала в капіталізації запаморочливі $934 млрд.

Згідно з даними Dow Jones Market Data, Facebook, Apple, Amazon, Microsoft і Alphabet в сукупності показали стратосферне зростання на $2,6 трлн.

Однак вересень має стати одним з найгірших місяців для акцій майже за 20 років.

«Вересень був найважчим місяцем для всіх інвесторів, але сектор технологій дійсно отримав нокдаун», — написала Ліндсі Белл (Lindsey Bell), головний інвестиційний стратег Ally Invest, в п'ятничній аналітичній записці.

Проте, за його словами пандемія прискорила пошук технічних рішень для вирішення поточних завдань під час карантину. І ця тенденція буде тільки розвиватися.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини