Акції Tesla впали на 20%, а Маск випав із першої п'ятірки мільярдерів

Фото: flickr / Steve Jurvetson

Фото: flickr / Steve Jurvetson

Після початку торгів 8 вересня акції виробника електромобілів Tesla впали на 20%. Це стало реакцією ринку на рішення Комітету індексу S&P 500 не включати компанію до індексу всупереч очікуванням багатьох інвесторів. Рішення було ухвалено попри те, що Tesla виконала умови для потрапляння до індексу, показавши прибуток протягом чотирьох кварталів поспіль.

На падіння акцій Tesla вплинула й заява компанії General Motors щодо купівлі $2 млрд у статутному капіталі стартапу з виробництва електричних вантажівок Nikola.

Про те, що Tesla не включать до індексу, стало відомо в п'ятницю, після цього її акції впали на 8%. У понеділок, 7 вересня, у США відзначали День праці, тому біржа була закрита. До середини торгів 8 вересня папери Tesla дещо зросли, але все ще торгувалися на 15% дешевше, ніж на момент закриття попередніх торгів.

Telegram Logo
bezymyannyy.png

Слідом за падінням акцій Tesla статки її керівника й основного акціонера Ілона Маска за один день скоротилися на $14 млрд, або на 16%. Про це свідчать дані Forbes Real-Time.

У підсумку Маск перемістився з п'ятого (на якому протримався майже місяць) на сьоме місце в списку найбагатших людей світу. Зараз його статки оцінюються в $73,8 млрд.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Додатково. Ілон Маск презентував технологію Neuralink для управління тілом і почуттями людини.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини