Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

«Електронмаш» продали повторно і вдвічі дешевше

«Електронмаш» продали повторно та вдвічі дешевше. Фото: prozorro.sale

«Електронмаш» продали повторно та вдвічі дешевше. Фото: prozorro.sale

Київський завод «Електронмаш» повторно пройшов аукціон з приватизації за 430 млн грн, що у 6,6 перевищує стартову позначку, але майже вдвічі дешевше за результат першого продажу з 970 млн грн.

Перемогу здобуло ТОВ «Український імідж», свідчать дані аукціону.

Засновником компанії є Віолетта Глинянчук, статутний капітал складає 50 тис. грн. Юрособа заснована ще у 2006 році Оленою Слизюк та венчурним фондом «Манускрипт». Відповідно до реєстру, «Український імідж» займається діяльністю у сфері права.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Друге місце в аукціоні зайняло ТОВ «Діпробудмашина», що було готове сплатити 300 млн грн. Загалом в аукціоні взяли участь 5 компаній, що також є примітним. На першому аукціоні за «Електронмаш» змагалися 22 компанії.

Умови приватизації «Електронмашу»

Відповідно до приватизаційних умов новий власник «Електронмашу» має погасити борги підприємства. Поточні борги становлять 924,5 млн грн, а прострочена кредиторська заборгованість 11,9 млн грн, з яких 5,4 млн грн заборгованості із зарплати та 3,3 млн грн податків із зарплати.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Також новий власник має не допустити звільнення працівників протягом 6 місяців із дати переходу права власності. Дотримуватись вимог природоохоронного законодавства щодо користування базою відпочинку, що входить до складу ЄМК.

Власника зобов'яжуть утримувати захисні споруди цивільного захисту у готовності до використання за призначенням власним коштом.

ДП «Електронмаш» (раніше – Державне науково-виробниче підприємство «Електронмаш») створено на базі заводу електронних обчислювальних та керуючих машин «Радіоприлад». З 1965 року постачав Радянський Союз обчислювальної техніки. Зараз завод займається виробництвом електродвигунів, генераторів та трансформаторів. Підприємство розташоване у Києві на вул. Кільцева дорога, 4 неподалік станції метро «Житомирська».

За словами колишнього голови Фонду держмайна Дмитра Сенніченка, завод створював ЕОМ з архітектури IBM і був лише на 2-3 роки позаду.

За роки незалежності із 10 тисяч працівників на підприємстві залишилося 140, а підприємство обросло боргами та втратило основний вид діяльності. За перші півроку 2021 року збитки «Електронмашу» склали 2,4 млн грн, а в 2020 році — 10,9 млн грн.

Коментарі

Всі новини