Facebook Pixel

Фонд держмайна виставив на аукціон «Електронмаш»

Фонд держмайна продає «Електронмаш». Фото: privatization.gov.ua

Фонд держмайна продає «Електронмаш». Фото: privatization.gov.ua

Аукціон із приватизації Єдиного майнового комплексу державного підприємства «Електронмаш» відбудеться 12 листопада за адресою: м. Київ, вул. Кільцева дорога, 4. Стартова ціна – 66 741 200,00 грн. Заявки для участі в електронному аукціоні з умовами приймаються до 11 листопада. Про це повідомляється на сайті Фонду держмайна (ФДМУ).

Загальна площа комплексу – понад 100 тисяч квадратних метрів. До складу об’єкту приватизації входять 37 одиниць нерухомого майна, три земельні ділянки, сім об’єктів, які передано в оренду. Крім того, на балансі підприємства перебуває об’єкт, що не має бути приватизований, — підземне сховище ЦО в корпусі №2.

Підприємство «Електронмаш», яке засновано ще в 1965 році, наразі перебуває в скрутному фінансовому становищі, адже воно не є профільним активом держави. Саме це стало причиною значних боргів «Електронмашу» — зокрема, поточна кредиторська заборгованість становить 924 490,00 грн. Основним видом діяльності підприємства, відповідно до статуту, є виробництво комп’ютерів і периферійного устаткування, зокрема експортної продукції: електродвигунів, генераторів і трансформаторів.

Telegram Logo

Коментарі

Всі новини