Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Експертиза спростувала тиск Якова Смолія на суддів у справі Приватбанку

Голова Нацбанку Яків Смолій під час виступу на засіданні Ради національної безпеки та оборони України 18 квітня 2019 року не здійснював тиску на суддів Окружного адмінсуду Києва, які визнали націоналізацію Приватбанку незаконною, та не висловлював до них неповагу.

Про це свідчать висновки «Українського центру судових експертиз», повідомив Нацбанк.

Експертиза визначила, що Смолій розповів присутнім про діяльність та досягнення Приватбанку та попередив про фінансові ризики, які виникнуть у разі набрання рішення суду законної сили.

Голова НБУ також повідомив про наміри регулятора звернутися до Міністерства юстиції, Вищої ради правосуддя і подати апеляційну скаргу з метою перегляду зазначеного рішення суду та унеможливлення вилучення Приватбанку з державної власності.

Таким чином, в усіх цих висловлюваннях відсутній будь-який тиск на суд і суддів або неповага до них, підсумовується в експертизі.

13 травня Генпрокуратура розпочала розслідування щодо можливого тиску на суддів колишнього президента України Петра Порошенка, міністра юстиції Павла Петренка і Смолія.

У відповідь на це звинувачення Петренко заявив, що оскарження рішення Окружного адмінсуду Києва про незаконне визнання націоналізації Приватбанку — це не втручання у діяльність суддів, а право та обов’язок міністерства.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини