Facebook Pixel

Європейський авіарегулятор оновив рекомендації щодо в'їзду до ЄС: кому доведеться робити тест

Європейський авіарегулятор оновив правила в'їзду в ЄС: хто буде здавати тест. Фото: УНІАН

Європейський авіарегулятор оновив правила в'їзду в ЄС: хто буде здавати тест. Фото: УНІАН

Європейське агентство авіаційної безпеки (EASA) рекомендувало країнам не вимагати тестування на коронавірус і проходження карантину від тих, хто в останні пів року перехворів на COVID-19 або пройшов повну вакцинацію.

Ці рекомендації містяться в оновленому документі COVID-19 Aviation Health Safety Protocol від 17 червня 2021 року, передає awianews.

У документі також сказано, що якщо вакциновані мандрівники або ті, що перехворіли, приїжджають із країн ризику (з високою захворюваністю на COVID-19), то їх можуть перевіряти методом експрес-тестування на антиген перед вильотом або після прильоту. А сертифікати вакцинації можна перевіряти один раз, перед вильотом, щоб не утворювалися черги.

Telegram Logo

В аеропортах потрібно обов'язково носити маски та тримати дистанцію, оскільки вакцинація не на 100% захищає від захворювання, до того ж велика кількість людей ще не прищеплена. У термінали рекомендують пускати тільки пасажирів і працівників.

Аеропорти повинні вжити заходів для того, щоб не скупчувалися черги, та надати більше транспорту, а авіакомпанії — забезпечити якомога більшу дистанцію під час розсадження пасажирів, якщо рейс завантажений не повністю.

Контекст. Раніше The Page повідомляло, що Україна може дозволити авіапасажирам, які перехворіли на COVID-19 і мають антитіла, не проходити тест на коронавірус після прильоту.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter Cmd + Enter Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини