Facebook Pixel

Держтуризм вирішив змінити правила в'їзду в Україну. Але торкнеться це не всіх

Україна може дозволити авіапасажирам, які перехворіли на коронавірус та мають антитіла, не проходити тест на коронавірус по прильоту.

Такі правила вже запровадила у себе Греція, дозволивши вакцинованим іноземцям без проблем перетинати кордон, передає туристичне видання Turprofi.com.ua.

Зокрема, український уряд уже працює над скасуванням тестування для тих, хто вже хворів або зробив вакцину проти коронавірусу, зазначила голова Держагентства з розвитку туризму Мар'яна Олеськів.

Telegram Logo

Водночас директорка Асоціації гостинності Анна Романова звернула увагу, що зараз при в'їзді вакциновані пасажири не мають жодних пільг.

Контекст. З 24 травня 2021 року іноземні громадяни повинні здати ПЛР-тест на коронавірус при в'їзді до України. Тест необхідно зробити не пізніше, ніж за 72 години до перетину кордону.

Громадяни ж або ті, хто мають право на проживання, можуть здати тест перед або після повернення до України. У іншому разі доведеться проходити двотижневу самоізоляцію з контролем через застосунок «Вдома».

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter Cmd + Enter Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини