Facebook Pixel

Джек Дорсі залишив посаду глави Twitter

Джек Дорсі залишив посаду глави Twitter. Фото needpix.com

Джек Дорсі залишив посаду глави Twitter. Фото needpix.com

Джек Дорсі повідомив, що пішов із посади CEO Twitter. Новим головою ради директорів одноголосно призначили Парага Агравала, який раніше обіймав посаду технічного директора компанії.

«Я вирішив залишити Twitter, бо вважаю, що компанія готова відмовитися від своїх засновників. Я глибоко довіряю Парагу як генеральному директору Twitter. 10 років його роботи змінили компанію. Я надзвичайно вдячний йому за його майстерність, серце та душу. Настав його час керувати», — заявив Дорсі.

Дорсі залишиться членом ради до закінчення строку її повноважень на зборах акціонерів 2022 року. Брет Тейлор змінив Патріка Пічетта на посаді голови. Кадрові перестановки набувають чинності негайно.

Telegram Logo

Bloomberg і CNBC у 2020 році повідомляли, що ІК Elliott Management, яка купила «велику частку» Twitter, незадоволена тим, що Дорсі одночасно керує соцмережею та платіжною фірмою Square.

Дорсі посідав пост CEO Twitter до 2008 року. Тоді його усунули з посади, але залишили на посаді голови ради директорів, а у 2015 році він знову очолив Twitter.

Forbes оцінює статки Дорсі в $11,9 млрд і ставить його на 173-тє місце в глобальному рейтингу мільярдерів. Журнал також назвав його людиною року у сфері фінансових технологій у 2020 році.

Роль Джека Дорсі в розвитку криптоекономіки

Дорсі – давній прихильник біткоїна: він вважає, що це одна з трьох основних тенденцій, що визначають майбутнє соцмережі. Дві інші тенденції – штучний інтелект і децентралізація.

Його платіжна компанія Square інвестувала в цифрове золото вже $220 млн. У I кварталі 2021 року продаж BTC через застосунок Cash App приніс компанії $3,51 млрд.

Square також оголосила про розроблення апаратного гаманця для криптотокенів, сервісу для зберігання біткоїна та пристрою для видобутку першої криптовалюти з відкритим початковим кодом.

Дорсі також заявив про початок робіт зі створення децентралізованої криптовалютної біржі на основі Square. За кілька місяців він опублікував посилання на white paper.

Коментарі

Всі новини