Super Follows: Twitter дасть змогу заробляти на передплатниках. Як це працюватиме

Twitter дасть змогу заробляти на передплатниках. Фото: The Verge

Twitter дасть змогу заробляти на передплатниках. Фото: The Verge

Twitter анонсував запуск нових функцій. Тепер користувачі зможуть брати гроші зі своїх передплатників за доступ до додаткового контенту. Крім того, вони зможуть створювати групи та приєднуватися до них на підставі певних інтересів.

Функція Super Follows дасть змогу користувачам Twitter за гроші надавати своїм передплатникам доступ до додаткових твітів, доступ до груп, а також підписуватися на розсилку, передає The Verge.

Вартість передплати складе $4,99 на місяць, користувач може скасувати її в будь-який момент.

Telegram Logo

Варто зазначити, що нововведення у вигляді «Спільнот» працюватиме за принципом груп у Facebook. Проте поки що невідомо, коли компанія запустить ці функції.

У Twitter пояснили, що розраховують подвоїти свою річну виручку до 2023 року до $ 7,5 млрд. Twitter також планує збільшувати кількість користувачів у середньому майже на 20% щороку впродовж трьох років — до 315 млн.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Компанія отримує приблизно 86% виручки від таргетованої реклами, але її частка на ринку є суттєво меншою, ніж у Facebook і Google. Водночас завдяки введенню продуктів для дрібніших клієнтів, а також платної підписки Twitter збільшуватиме продажі.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини