Facebook Pixel

Компанія Джека Дорсі з Twitter створить апаратний біткоіни-гаманець

Square творця Twitter Джека Дорсі підтвердила плани по створенню апаратного гаманця і сервісу для зберігання біткоіни з упором на мобільне використання гаманця.

Про це повідомив глава відділу розробки апаратних продуктів платіжної компанії Джессі Дорогускер (Jesse Dorogusker), повідомляє Forklog.

«Ми вирішили створити апаратний гаманець і сервіс, щоб зробити зберігання біткоіни більш поширеним. Ми продовжимо задавати питання і відповідати на них у відкриту. Реакція спільноти на наш тред про цей проект була приголомшливою», — написав Дорогускер.

Telegram Logo

Зараз йде набір в команду для розробки гаманця, яку очолить керівник відділу безпеки пристроїв Square Макс Гіз. Над продуктом також буде працювати Томас Темплтон, який разом з Дорогускером раніше працював в Apple.

Глава відділу розробки зазначив, що компанія зробить упор на мобільному використанні гаманця і концепції «допоміжного самостійного зберігання» (assisted-self-custody).

Минулого місяця глава Square Джек Дорсі вніс пояснення: «Зберігання не обов'язково означає «все або нічого». Можливо, ми зможемо спростити цю функцію за допомогою «допоміжного самостійного зберігання». Таке рішення вимагає відмінного продуктового дизайну: мінімальний час настройки, сумісність з існуючими пристроями і наскрізна надійність».

Відповідаючи на питання в twitter, Дорсі підкреслив, що мова йде про гаманець з відкритим вихідним кодом, який можна інтегрувати зі смартфонами. Дорсі запевнив користувачів, що сторонні особи не зможуть отримати доступ до знаходяться в гаманці активів. При цьому однією з вимог до проекту стала простота використання.

Перші наміри про створення апаратного гаманця були оголошені Дорсі в червні 2021 року. Тоді він зазначив, що компанія буде керуватися принципами максимальної відкритості, і заявив про можливе об'єднання продукту з додатком Cash App.

Square, Inc. — технологічна компанія США, розробник рішень для прийому і обробки електронних платежів. Square заснували Джек Дорсі (відомий як творець twitter) і Джим МакКелві в лютому 2009. В листопаді 2015 року компанія провела IPO.

У жовтні 2020 року Square інвестувала в цифрове золото $50 млн. У лютому 2021 року компанія додатково придбала криптовалюта на $170 млн.

У I кварталі 2021 року продажі біткоіни через застосунок Cash App принесли Square $3,51 млрд.

Коментарі

Всі новини