Facebook Pixel

CEO Twitter Джек Дорсі вирішив популяризувати біткоїн. Ілон Маск теж у ділі

CEO Square і Twitter Джек Дорсі створив нову освітню ініціативу для популяризації біткоїна. До нього приєдналися інвесткомпанії ARK Invest і Paradigm. Ілон Маск теж натякнув на бажання взяти участь.

Джек Дорсі запропонував Ілону Маску обговорити тему криптовалют на майбутньому заході The B Word 21 липня. Підприємці обмінялися кількома повідомленнями у Twitter.

«Що ж, давай зробимо це», — відповів Маск, додавши до повідомлення смайлик, що підморгує.

Telegram Logo
QuoteLet’s have THE talk
Quote— jack (@jack) June 25, 2021

Дорсі також запропонував біткоїн-скептику Пітеру Шиффу долучитися до дискусії. Однак той обмежився тим, що підтвердив свою прихильність до звичайного золота.

QuoteMeaning you want @PeterSchiff to join our conversation? Or…
Quote— jack (@jack) June 25, 2021

Раніше Дорсі назвав біткоїн кращою реалізацією онлайн-валюти — на його думку, екосистема біткоїна є орієнтиром для інтернету. Дорсі також підтвердив прагнення очолюваної ним соцмережі до децентралізованого майбутнього.

Дорсі — стійкий прихильник біткоїна й дуже захоплений мережею Lightning. Водночас Маск перебуває в складній взаємодії з криптовалютою. На відміну від Дорсі, який зосереджений винятково на біткоїні, Маск більше симпатизує догкоїну — мемкоїну, символом якого є пес сіба-іну.

На початку червня 2021 року під час заходу Bitcoin Miami CEO Tesla навіть написав у Twitter мем Linkin Park про пошук ще когось, який супроводжувався словом «біткоїн» і смайликом розбитого серця. Через цей твіт вартість біткоїна впала більш як на $2 — 4 тис.

Довідка. Захід The B Word відбудеться онлайн 21 липня. На ньому виступатимуть засновниця ARK Invest Кеті Вуд, генеральний директор Blockstream Адам Бек і колишній виконувач обов'язків і заступник директора Центрального розвідувального управління США (ЦРУ) Майкл Морелл.

Коментарі

Всі новини