Facebook Pixel

Morgan Stanley першим із банків запропонував доступ до біткоїн-фондів

Фінансовий конгломерат Morgan Stanley першим із глобальних фінансових гігантів запропонував заможним клієнтам доступ до біткоїн-фондів, які дають змогу зберігати біткоїн, повідомляє CNBC із посиланням на власні джерела.

Йдеться про два фонди від Galaxy Digital Майка Новограца та спільно запущений інвестиційний інструмент компаній NYDIG і FS Investments.

Претендувати на частки можуть акредитовані інвестори з капіталом не менш як $2 млн. Для інвестиційних компаній поріг становить не менш як $5 млн на рахунках у банку й вік акаунта від 6 місяців.

Мінімальні інвестиції в Galaxy Bitcoin Fund LP і FS NYDIG Select Fund становлять $25 тис., у Galaxy Institutional Bitcoin Fund LP — $5 млн.

Придбати частки у фондах клієнти зможуть не раніше наступного місяця після того, як співробітники компанії пройдуть курс навчання за криптоактивами.

Це важливий крок у визнанні біткоїна як активу. Morgan Stanley звернув увагу на біткоїни через запити клієнтів щодо доступу до криптовалют.

Morgan Stanley спеціалізується на управлінні капіталом з активами в розмірі $4 трлн. Базується в Нью-Йорку. Володіє найбільшим брокерським бізнесом у світі. Вкладення в біткоїн-фонди банк обмежив 2,5% їхнього власного капіталу.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉