Facebook Pixel

Morgan Stanley поглине найбільшого онлайн-брокера за $13 млрд

Фото: flickr

Фото: flickr

Інвестиційний банк США Morgan Stanley купить онлайн-брокера E*Trade Financial Corp. за $13 млрд. Ця угода стане найбільшою для Morgan Stanley з часів світової фінансової кризи 2008 року.

Як повідомили у пресслужбі американського банку, сторони вже підписали угоду про те, що акціонерам E*Trade належить отримати за кожну акцію компанії 1,0432 акції Morgan Stanley. Варто відзначити, що вчора ввечері одна акція онлайн-брокера оцінювалася в понад $58,7.

У Morgan Stanley додали, що купівля зробить його лідером у галузі управління активами, збільшивши масштаб та охоплення бізнесу банку.

Telegram Logo

Для завершення угоди сторони очікують дозволу регулюючих органів. Завершити її планують до кінця лютого 2020 року.

Варто також відзначити, що E*Trade має понад 5,2 млн клієнтських рахунків і близько $360 млрд активів. Morgan Stanley управляє $2,7 трлн активів для 3 млн забезпечених клієнтів. З банком працюють 15,5 тис. фінансових консультантів.


Morgan Stanley — це американський фінансовий конгломерат. Банк володіє найбільшим брокерським бізнесом у світі. За підсумками 2018 року він заробив $40,1 млрд.

E*Trade Financial Corp. — це електронна торгова платформа для торгівлі фінансовими активами, включно зі звичайними акціями та привілейованими, ф'ючерсними контрактами, біржовими фондами, опціонами, взаємними фондами та інвестиціями з фіксованим доходом. За підсумками 2018 року онлайн-брокер заробив майже $2,9 млрд.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини