Facebook Pixel

Morgan Stanley поглине найбільшого онлайн-брокера за $13 млрд

Інвестиційний банк США Morgan Stanley купить онлайн-брокера E*Trade Financial Corp. за $13 млрд. Ця угода стане найбільшою для Morgan Stanley з часів світової фінансової кризи 2008 року.

Як повідомили у пресслужбі американського банку, сторони вже підписали угоду про те, що акціонерам E*Trade належить отримати за кожну акцію компанії 1,0432 акції Morgan Stanley. Варто відзначити, що вчора ввечері одна акція онлайн-брокера оцінювалася в понад $58,7.

У Morgan Stanley додали, що купівля зробить його лідером у галузі управління активами, збільшивши масштаб та охоплення бізнесу банку.

Для завершення угоди сторони очікують дозволу регулюючих органів. Завершити її планують до кінця лютого 2020 року.

Варто також відзначити, що E*Trade має понад 5,2 млн клієнтських рахунків і близько $360 млрд активів. Morgan Stanley управляє $2,7 трлн активів для 3 млн забезпечених клієнтів. З банком працюють 15,5 тис. фінансових консультантів.


Morgan Stanley — це американський фінансовий конгломерат. Банк володіє найбільшим брокерським бізнесом у світі. За підсумками 2018 року він заробив $40,1 млрд.

E*Trade Financial Corp. — це електронна торгова платформа для торгівлі фінансовими активами, включно зі звичайними акціями та привілейованими, ф'ючерсними контрактами, біржовими фондами, опціонами, взаємними фондами та інвестиціями з фіксованим доходом. За підсумками 2018 року онлайн-брокер заробив майже $2,9 млрд.

Подякувати 🎉