Facebook Pixel

Виторг Square Джека Дорсі від продажу біткоїна перевищив $1 млрд за квартал

У III кварталі 2021 року виручка платіжної компанії Square Джека Дорсі від продажу біткоїна через додаток Cash App становив $1,82 млрд при валовому прибутку в $42 млн.

Як порівняти з II кварталом, то результати знизилися, коли Square отримала дохід $2,72 млрд, а валовий прибуток досяг $55 млн.

У компанії пояснили це «відносною стабільністю ціни біткоїна, яка вплинула на торговельну активність проти попередніх періодів».

Telegram Logo

Водночас загальний виторг сервісів Square в липні-вересні становив $3,84 млрд, а обсяг оброблених платежів досяг $45,4 млрд. Компанія отримала прибуток $1,13 млрд, що на 43% більше рік до року.

Square вперше повідомила про купівлю криптовалюти в жовтні 2020 року. Перша інвестиція тоді становила $50 млн. У I кварталі 2021 року компанія додатково інвестувала у цифрове золото $170 млн.

Станом на 30 вересня ринкова вартість вкладень компанії в біткоїн становила $352 млн.

Згідно з Bitcoin Treasuries, Square володіє 8027 BTC, або близько $493 млн за курсом на 5 листопада.

У липні 2021 року компанія підтвердила розробку апаратного криптогаманця.

Глава Square Джек Дорсі також анонсував можливість створення пристрою для видобутку криптовалюти з відкритим кодом. Він покликаний зробити майнінг децентралізованішим і знизити бар'єри для входу в індустрію.

Коментарі

Всі новини