Facebook Pixel

Глава Twitter Джек Дорсі анонсував створення децентралізованої кріптовалютної біржі

Глава Twitter Джек Дорсі повідомив, що в його платіжної компанії Square починають роботи над створенням децентралізованої кріптовалютной біржі (DEX) на відкритою платформою TBD.

Керуючий платіжного додатка Cash App від Square і керівник TBD Майк Брок пояснив більш детально: «Ми вважаємо, що біткоін стане нативною інтернет-валютою. Хоча багато проектів працюють над підвищенням децентралізації інтернету, наша увага зосереджена виключно на надійній світовій грошовій системі для всіх».

Брок зазначив, що у платформ для масової торгівлі біткоіном, таких як Cash App та Coinbase, є ряд проблем, а також вони нерівномірно розподілені по світу.

«Це проблема, яку ми вирішимо. [...] Чи можете думати про проект як про децентралізованої біржі для фіата. Як ми вже говорили, розробка платформи буде повністю публічною, з відкритим вихідним кодом і протоколом, з підтримкою будь-якого гаманця», — підкреслив Брок.

Він також додав, що не буде організації або моделі управління для контролю TBD.

Представники некастодіальної кріптовалютної платформи Bisq запропонували Дорсі обговорити співпрацю.

«Ми витратили останні п'ять років на створення Bisq v1, щоб стати тимчасової DEX для досвідчених користувачів біткоіна. Прямо зараз ми працюємо над другою версією», — написали розробники.

Раніше Square повідомляла, що розробить апаратний біткоін-гаманець.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉