Facebook Pixel

Дональд Трамп переміг на праймеріз в Південній Кароліні

Дональд Трамп, кандидат у президенти США від Республіканської партії, переміг свою опонентку Ніккі Гейлі на праймеріз в її рідному штаті Південна Кароліна, повідомляє Reuters.

Незважаючи на кримінальні звинувачення проти Трампа та статус Гейлі як уродженки Південної Кароліни, де вона була губернаторкою з 2011 по 2017 рік, за Трампа віддали голос 59,8% виборців, а за Гейлі — 39,5%.

В результаті, Трамп здобув підтримку 44 делегатів на майбутньому зʼїзді Республіканської партії, де оберуть кандидата в президенти від республіканців, а Гейлі — трьох.

Quote«Я ніколи не бачив Республіканську партію такою єдиною, якою вона є зараз» — заявив Трамп.

Після перемоги Трампа його союзники почали активніше закликати Гейлі вийти з перегонів. Однак 27 лютого вона планує взяти участь у праймеріз в Мічигані.

Наразі Трамп переміг у 5 республіканських праймеріз – в Айові, Нью-Гемпширі, Неваді, на Американських Віргінських островах та в Південній Кароліні.

Шістдесяті президентські вибори у США заплановані на 5 листопада 2024 року.

Демократичну партію на виборах представлятиме Джо Байден, який у квітні 2023 року заявив, що планує балотуватися на другий строк, а кандидата від Республіканської партії оберуть за результатами праймеріз у липні 2024 року. Однак є можливість, що Трампа, який наразі лідирує, виключать з перегонів через кримінальні обвинувачення.

Фото: Reuters

Фото: Reuters


Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉