Facebook Pixel

Наймасштабніша приватизація на Одещині: до бюджету надійшло майже чверть млрд грн за винзавод

До бюджету надійшли кошти за одеський винзавод. Фото: spfu.gov.ua

До бюджету надійшли кошти за одеський винзавод. Фото: spfu.gov.ua

Переможець аукціону з приватизації майнового комплексу заводу «Одесавинпром» перерахував 235 млн грн до бюджету. Про це повідомляється на сайті Фонду держмайна.

Згідно з приватизаційними умовами новий власник зобов’язаний забезпечити збереження профільної діяльності — виробництво виноградних вин. Переможець торгів виконуватиме соціальні гарантії протягом 3 років та бере на себе відповідальність укласти охоронний договір для збереження пам’ятки архітектури.

Компанія-переможець аукціону з приватизації «Каплор 7» отримала у власність, зокрема, виробничі корпуси, складські приміщення виготовленої продукції, підвали для обробки та зберігання вина. Нерухомість підприємства загальною площею понад 22 тис. кв. м розташована в Одесі на вулицях Французький бульвар, Наливна та Отамана Головатого.

Telegram Logo

Керівницею «Каплор 7», згідно з YouControl, є Наталія Голуб. Товариство займається виробництвом виноградних вин і зареєстровано у 2017 році.

Контекст. Аукціон із приватизації «Одесавинпром» відбувся 14 вересня 2021 року. На відкритих торгах конкурували 12 учасників, які підвищили ціну втричі — з 65 до 234,9 млн грн.

Підприємство «Одесавинпром» започатковане ще у 1857 році професором медицини Віктором Енно та французьким купцем Франсуа Нуво. Потужності «Одесавинпром» орендуються приватною компанією – ПАТ «Одесавинпром». На заводі виробляються, зокрема, ігристі вина «Французький бульвар».

Коментарі

Всі новини