13 січня 2025 року Український дім у Давосі знову відкриє свої двері, щоб продемонструвати незламний дух українського народу та наголосити на важливості успішної, мирної й безпечної України для всього світу.
Український дім у Давосі, чий павільйон минулого року на інавгураційній церемонії Davos Awards був визнаний найкращим за версією POLITICO, знову відкриває двері на Променаді, 59. З 20 по 23 січня він стане платформою для обговорення ключових тем: героїзму, безпеки, оборони, енергетики, рідкоземельних мінералів, страхування військових ризиків, розблокування заморожених активів, економічної стійкості та інвестиційних перспектив. Особлива увага буде приділена підготовці до майбутньої відбудови України, яка оцінюється в 1 трильйон доларів США, та багатьом іншим важливим питанням.
«Український дім у Давосі стане платформою для зустрічей представників великого бізнесу, політиків, лідерів думок і журналістів, які прагнуть посилити міжнародну підтримку України в її боротьбі за свободу та демократію проти тиранії й агресії. Як підкреслила виконавча директорка Українського дому в Давосі Уляна Хром'як, українці, дивлячись у своє післявоєнне майбутнє, бачать величезний потенціал для залучення іноземних інвестицій, що сприятимуть зміцненню економіки та безпеки. Україна володіє природними ресурсами вартістю 26 трильйонів доларів, що ставить її в один ряд із Канадою та Австралією. У країні найбільші запаси урану в Європі, другі за розміром родовища природного газу, понад 20 000 родовищ корисних копалин і значні поклади 117 із 120 найбільш затребуваних у промисловості мінералів», — зазначила Уляна Хром'як, виконавчий директор Українського дому в Давосі.
Так, 20 січня у заході візьмуть участь:
- виконавчий директор Українського дому в Давосі Уляна Хром'як;
- президент і генеральний директор, Американський фонд підприємництва Україна-Молдова Ярослава Джонсон;
- член правління фонду Віктора Пінчука Світлана Гриценко;
- партнер-засновник і генеральний директор Horizon Capital Олена Кошарна.
21 січня із промовами виступлять:
- президент Конгресу християнських лідерів Джонні Мур;
- засновник проєкту Ukraine Freedom Стівен Мур;
- виконавчий продюсер A Faith Under Siege Колбі Барретт;
- засновник організації «Збережи Україну», експерт із захисту дітей Микола Кулеба.
22 січня виступлять:
- віцепрем’єр-міністр з питань інновацій, розвитку освіти, науки і технологій — міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров;
- заступник міністра цифрової трансформації України Валерія Іонан.
23 січня у заході візьмуть участь:
- перший віцепрем'єр-міністр України — міністр економіки України Юлія Свириденко;
- співзасновник і генеральний директор IP3 Corporation Майкл Хьюітт;
- член правління, менеджмент BGV Group Сергій Войцеховський;
- керуючий партнер McKinsey Україна Олександр Кравченко.