Кличко пригрозив продовженням локдауну в Києві до 10 травня

Кличко допустив продовження локдауну в Києві. Фото: КМДА

Кличко допустив продовження локдауну в Києві. Фото: КМДА

Жорсткий локдаун у Києві можуть продовжити до 10 травня. Це трапиться, якщо динаміка захворюваності на COVID-19 в столиці погіршуватиметься.

Так мер міста Віталій Кличко прокоментував повідомлення ЗМІ про продовження суворого локдауну в Києві. Але, за його словами, остаточне рішення прийматиме регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, орієнтуючись на динаміку кількості хворих.

«Таких засідань [з приводу продовження карантину — The Page] у нас поки що не було, ця інформація поширюється з невідомих джерел. Але одне можу сказати. Дійсно, ми можемо продовжити карантинні обмеження, продовжити карантин, але ми будемо відштовхуватися виключно від показників захворюваності. І якщо у нас триватиме так звана хвиля захворювань, то я не виключаю, що це може статися. Якщо динаміка знизиться, то карантинні обмеження триватимуть, як заплановано, до 16 квітня».

Віталій Кличко

Віталій Кличко

Мер Києва

Кличко також додав, що вже наступного тижня влада зможе побачити вплив суворих карантинних обмежень на ситуацію.

Telegram Logo

Контекст. Жорсткий карантин у Києві повинен діяти щонайменше до 16 квітня. Заборонено роботу шкіл і дитячих садків, а весь громадський транспорт в місті працює за перепустками.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини