Facebook Pixel
banner-kolo-md.jpg

Затори, потрійні тарифи та брак спецперепусток: як проходить перший день транспортного локдауну в Києві

З 5 квітня в Києві розпочався новий жорсткий локдаун, який триватиме щонайменше до 16 квітня. Закрилися школи й дитячі садочки, а користуватися метро та громадським транспортом можуть лише ті, хто має спецперепустки.

The Page зібрало всю інформацію про ситуацію на дорогах у Києві.

Затори на дорогах 5 квітня

Станом на 9 ранку на найважливіших транспортних артеріях Києва були 8-9 бальні затори.

Затори в Києві 5 квітня о 9 ранку.

Затори в Києві 5 квітня о 9 ранку.

Ситуація не надто покращилася й станом на 11 ранку. Отже, можна очікувати, що 5 квітня затори будуть упродовж дня. Особливо в години пік.

Затори в Києві 5 квітня об 11 ранку.

Затори в Києві 5 квітня об 11 ранку.

Ціни на таксі 5 квітня

Крім заторів, ще однією проблемою для киян стали ціни на таксі. У популярних сервісів Uklon та Uber вони зросли принаймні втричі. Так, поїздка, яка раніше коштувала 150 грн, тепер обійдеться в понад 500 грн. У деяких випадках вартість поїздки в таксі перевищувала 1 тис. грн.

Вартість таксі в Києві 5 квітня

Вартість таксі в Києві 5 квітня

Така ситуація на дорогах викликала обурення громадян — вони звинувачують таксистів у зловживанні ситуацією. Однак таксисти не можуть самі підвищувати ціни — їх регулюють компанії-перевізники. Ціноутворення залежить від попиту на маршрут. А з огляду на ажіотаж, який спричинила ситуація з роботою громадського транспорту, не дивно, що ціни так сильно підскочили.

Проблеми зі спецперепустками в Києві

Ще однією проблемою для киян стали невидані перепустки, які надають право користуватися громадським транспортом. Департамент інфраструктури КМДА видав 437 тис. спецперепусток на проїзд, однак такої кількості не вистачило для всіх охочих.

Загалом надрукували приблизно 500 тис. перепусток, проте адміністрації довелося терміново додрукувати ще 100 тис. У КМДА пообіцяли, що перепустки, яких наразі бракує, можна буде отримати 5 — 6 квітня. Зокрема, 5 квітня планують видати 63 тис. документів, що дають право на проїзд у громадському транспорті.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉