Facebook Pixel

У Росії заявили про завершення до кінця року будівництва «Північного потоку – 2»

У Росії заявили про завершення до кінця року будівництва «Північного потоку — 2». Фото: Nord Stream 2 AG / Paul Langrock

У Росії заявили про завершення до кінця року будівництва «Північного потоку — 2». Фото: Nord Stream 2 AG / Paul Langrock

Будівництво газопроводу «Північний потік — 2» буде завершено до кінця цього року, після чого проєкт буде введений в експлуатацію. Про це сказав 6 червня міністр енергетики РФ Олександр Новак, виступаючи на Петербурзькому міжнародному економічному форумі.

Напередодні там же президент РФ Володимир Путін оголосив, що вранці 4 червня завершено укладання труб першої нитки газопроводу, робота з прокладання другої нитки триває.

«З німецької сторони труба підійшла, з російської. Потрібно їх підняти і зварити, все. Але сама прокладка завершена», — додав Путін.

Telegram Logo

Він також сказав, що цього тижня була забезпечена готовність російської частини газового маршруту до компресорної станції "Слов'янська". "Таким чином "Газпром" готовий до заповнення газом "Північного потоку — 2", — оголосив президент РФ.

Глава австрійської компанії OMV Райнер Зеле повідомив, що залишилося укласти близько 50 км другої нитки «Північного потоку — 2».

Завершення укладання першої нитки «Північного потоку — 2» не пов'язане з відмовою США від санкцій проти проєкту, заявив прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков.

Відповідаючи на питання, чи можливі у проєкту проблеми на етапі сертифікації і страхування, він сказав: «Може бути все що завгодно, зараз же немає нічого, про це евентуально говорити навряд чи доводиться».

Додатково. The Page раніше розглядало, як добудова газопроводу відіб'ється на Україні, і могли б у разі затвердження американські санкції загальмувати запуск.

Росія збирається запустити в тестовому режимі об'єкти «Північного потоку — 2» в Ленінградській області з 7 по 13 червня.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини