Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Битва таксистів; куди пропадають київські машини; найприбутковіший банк. Головне за 13 лютого

Евакуація автомобіля в Києві. Фото: Інспекція з паркування

Евакуація автомобіля в Києві. Фото: Інспекція з паркування

В Україні багато грошей, набагато більше, ніж показують. Це добре видно на прикладі ринку таксі. Його реальний обсяг більший за офіційний у 40-50 разів. Зараз з'явилась ініціатива, яка допоможе вивести ці гроші з тіні. Але, як це зазвичай буває, вона багатьом не подобається.

Якщо ви вийшли на вулицю в Києві після ділової зустрічі, а вашого автомобіля немає, то не поспішайте кричати, що все пропало. Цілком ймовірно, що його евакуювали. Ми написали невелику статтю про те, що робити у такому разі.

Про це та про інші цікаві події ви можете прочитати в цьому огляді новин четверга, що минув, а також на нашому сайті.

Андрій Юхименко

Андрій Юхименко

головний редактор The Page

Facebook profile

Битва за ринок таксі. The Page і діловий тижневик «Перша Шпальта» підготували сюжет про те, як таксисти борються за ринок, обсяг якого становить 40-50 млрд грн на рік (у той час як частка «білого» ринку – лише 1 млрд грн). Підпали та напади на водіїв технологічних сервісів Uber, Uklon і Bolt — лише мала частина цієї боротьби. Конкуренція зросла, і поласувати шматком ринку таксі з'явилося чимало претендентів.

Київська евакуація. З початку року столична влада активно взялася за боротьбу з порушниками ПДР, зокрема з водіями, які неправильно паркують свої автомобілі. Якщо раніше евакуація порушника займала 10-15 хвилин, то тепер спецтехниці достатньо 3-5 хвилин для «ліквідації героя». The Page підготувало картки про те, як уникнути несподіваного зникнення свого авто і що робити, якщо його все ж таки забрали. Головне — не панікувати і мати уявлення, де його шукати.

Приватбанк заробив понад половину грошей на ринку. Його прибуток за 2019 рік склав 32,6 млрд. Водночас увесь банківський сектор збільшив свій дохід до 60 млрд грн — це майже втричі більше, ніж в 2018 році. На противагу Приватбанку найбільший збиток в розмірі 121 млрд грн отримав Правексбанк.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Нацбанк потішив бізнес. Чинне на сьогодні обмеження для юросіб на покупку валюти під зобов'язання за зовнішньоекономічними контрактами (NDF) найближчим часом буде скасовано. Але станеться це тільки після підписання меморандуму з МВФ за новою програмою. Втім, сам Фонд, попри досягнутий Україною прогрес в реформах, поки що відмовився називати дату розгляду українського питання.

Прогноз курсу гривні з'їв 2,3 млрд грн. Тільки в січні держбюджет недоотримав цю суму через невідповідність прогнозованого курсу нацвалюти його реальному значенню. У розрахунках показників доходів бюджету на 2020 рік його закладали на рівні 27 грн за долар. Реальний же склав трохи більше 24 грн за долар.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Гарного вам дня!

Коментарі

Всі новини