Facebook Pixel

Приватбанк очолив рейтинг найбільш прибуткових банків

За підсумками минулого року державний Приватбанк задекларував понад 32,6 млрд грн прибутку. Найбільший збиток у розмірі 121,5 млрд грн отримав Правексбанк.

Згідно з даними Нацбанку, другим найбільш прибутковим банком залишився «Райффайзен Банк Аваль» — 4,7 млрд грн, третю сходинку посів ПУМБ з прибутком у розмірі 2,6 млрд грн.

Четверту та п’яту позиції посіли Укрсіббанк та «ОТП Банк» з прибутками у розмірі майже 2,6 млрд грн та більше 2,5 млрд грн відповідно.

Укрексімбанк з прибутком у трохи більше за 1 млрд грн посів 11-ту сходинку, його випередив Укргазбанк та завдяки прибутку у розмірі майже 1,3 млрд грн посів 10-ту сходинку.

Збитковість банків

Друге місце за збитками посів «Скай Банк» завдяки чистому збитку на суму 27,5 млн грн, третє – «Альпарі Банк» з показником 18,4 млн грн збитку. Далі четверте та п’яте місце посіли Промінвестбанк та «Український банк реконструкції та розвитку» зі збитками майже на суму майже 18 млн грн та вище 4 млн грн відповідно.

Розмір загальних активів

За розміром загальних активів перше місце у рейтингу знову посів Приватбанк з активами на суму 552 млрд грн, другим став Ощадбанк з активами у розмірі вище 314 млрд грн, третю сходинку посів Укрексімбанк – майже 203 млрд грн. Четвертим у рейтингу став Укргазбанк з активами на суму 127,5 млрд грн, а п’яте місце посів «Райффайзен Банк Аваль», чиї активи оцінюються у більш ніж 95 млрд грн.

Контекст. Минулого року банківський сектор, за попередніми даними, збільшив свій прибуток до 60 млрд грн, що майже втричі більше, ніж 2018 року. А кількість збиткових банків минулого року зменшилася майже удвічі — до шести фінустанов.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉