Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Байден готовий надати Україні $11,7 млрд. Остаточне рішення за Конгресом

Байден звернувся до Конгресу з питанням надання Україні $11,7 млрд. Фото: bbc.com

Байден звернувся до Конгресу з питанням надання Україні $11,7 млрд. Фото: bbc.com

Президент США Джо Байден направив до Конгресу вимогу щодо екстреного надання Україні ще $11,7 млрд для летальної допомоги та бюджетної підтримки. Про це повідомили у Білому домі, пише Reuters.

Зокрема, $2 млрд з цього пакету хочуть спрямувати на усунення впливу війни рф в Україні на постачання енергоресурсів у США.

Запит на екстрене фінансування надійшов напередодні завершення поточного фінансового року 30 вересня. Поки Конгрес США ще не ухвалив законопроект про фінансування на 2023 рік. Імовірно, американським законодавцям потрібно буде ухвалити проміжний захід фінансування, який дасть їм більше часу для обговорення більш комплексного пакету на фінансовий рік. Саме у цьому проміжному заході й може бути передбачена нова фінансова допомога для України.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Нагадаємо, адміністрація Байдена отримала підтримку обох партій у наданні Україні понад $13,5 млрд допомоги у сфері безпеки з січня 2021 року. Приблизно три чверті схваленої Конгресом допомоги для країни було виділено або виплачено.

Quote«Ми об’єднали світ, щоб підтримати народ України, який захищає свою демократію, і ми не можемо дозволити, щоб ця підтримка України вичерпалася», – наголосили у США.

Контекст. У середу вдень, 24 серпня, президент США Джо Байден під час привітання України з 31-річницею незалежності оголосив про найбільший пакет допомоги — майже на $3 млрд. Глава американської держави повідомив, що до пакету увійдуть системи ППО, безпілотники, артилерійські системи, боєприпаси та радари.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини