Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Системи ППО та боєприпаси: Байден у День Незалежності оголосив про надання Україні майже $3 млрд

День незалежності України — США оголосили про пакет військової допомоги на майже $3 млрд. Фото: lb.ua

День незалежності України — США оголосили про пакет військової допомоги на майже $3 млрд. Фото: lb.ua

Президент Сполучених Штатів Америки Джо Байден у День Незалежності України оголосив про виділення країні ще майже $3 млрд військової допомоги. Відповідну інформацію було розміщено на сайті Білого дому.

Кошти спрямують на придбання для України систем ППО, безпілотників, артилерійських систем, боєприпасів і радарів.

Цей пакет допомоги Україні стане найбільшим на сьогодні траншем у сфері безпеки від США.

Quote«Від імені всіх американців я вітаю народ України з Днем Незалежності. За останні пів року українці надихнули світ своєю надзвичайною мужністю та відданістю свободі. Вони рішуче й сильно протистояли повномасштабному вторгненню рф в Україну. І сьогодні це не лише свято минулого, але й гучне підтвердження того, що Україна з гордістю залишається – і залишатиметься – суверенною та незалежною державою.
QuoteСполучені Штати Америки віддані підтримці народу України, який продовжує боротьбу за захист свого суверенітету. У рамках цього зобов’язання я з гордістю оголошую про наш найбільший на сьогодні транш допомоги у сфері безпеки: приблизно $2,98 млрд на зброю та обладнання, які буде надано через Ініціативу сприяння безпеці Україні. Це дасть змогу Україні отримати системи протиповітряної оборони, артилерійські системи та боєприпаси, безпілотні авіаційні комплекси та радари, щоб забезпечити продовження оборони в довгостроковій перспективі.
QuoteЯ знаю, що цей День Незалежності є гірким для багатьох українців, оскільки тисячі було вбито або поранено, мільйони були вимушені залишити свої домівки, а багато інших стали жертвами російських звірств і нападів. Але шість місяців невпинних атак лише зміцнили гордість українців за себе, за свою країну та за тридцять один рік незалежності. Сьогодні й кожного дня ми стоїмо разом з українським народом, щоб проголосити, що темрява, яка керує самодержавством, не зрівняється з полум’ям свободи, яке освітлює душі вільних людей усюди. Сполучені Штати, зокрема й горді українці-американці, з нетерпінням чекають на продовження слави України як демократичної, незалежної, суверенної та успішної держави протягом наступних десятиліть», — наголосив Байден.

Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини