Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Найбільше гірничо-металургійне підприємство України зупинило роботу через брак електроенергії

АрселорМіттал Кривий Ріг зупинив виробництво. Фото: Facebook/ArcelorMittalUA

АрселорМіттал Кривий Ріг зупинив виробництво. Фото: Facebook/ArcelorMittalUA

«АрселорМіттал Кривий Ріг» оголосив про тимчасове зупинення виробництва. Перерва в роботі пов'язана з поточною ситуацією з енергозабезпеченням у країні після чергового російського ракетного обстрілу та триватиме до її стабілізації. Про це інформує пресслужба підприємства.

У компанії наголосили, що тих обсягів електроенергії, які є наявними зараз, не вистачить на підтримання виробництва навіть на рівні 20% потужності.

Quote««АрселорМіттал Кривий Ріг» тимчасово припинив виплавку сталі та виробництво прокату. Зараз у роботі залишаються тільки коксові батареї №№ 5, 6. Ще дві коксові батареї (№№ 3, 4) і доменна піч № 6 перебувають у режимі гарячої консервації. Обидва кар’єри підприємства та фабрики ГЗК знеструмлено», — йдеться в повідомленні.

Підприємство повідомило про успішний порятунок із шахти понад 100 шахтарів, які лишалися під землею через знеструмлення об'єкта.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

«АрселорМіттал Кривий Ріг» є найбільшим підприємством гірничо-металургійного комплексу України. Спеціалізується на випуску довгомірного прокату, зокрема, арматури й котунів, сортового прокату, кутиків тощо. Виробничі потужності комбінату розраховані на випуск понад 6 млн тонн сталі, більш як 5 млн тонн прокату та понад 5,5 млн тонн чавуну на рік. «АрселорМіттал Кривий Ріг» експортує 85% своєї готової продукції.

Підприємство працює в складі міжнародної корпорації «АрселорМіттал», яка придбала 93,02% акцій ВАТ «Криворіжсталь» на відкритому конкурсі 24 жовтня 2005 року за 24,2 млрд грн за стартової ціни 10 млрд грн, після чого меткомбінат було перейменовано на «Mittal Steel Кривий Ріг», а пізніше – на «ArcelorMittal Кривий Ріг».

Підписуйтесь на нас в Google News!
Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини