Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

В «Укренерго» спрогнозували, коли Україна повернеться до погодинних відключень

Відключення світла в Україні: коли замість аварійних будуть погодинні. Фото: Pixabay

Відключення світла в Україні: коли замість аварійних будуть погодинні. Фото: Pixabay

Українська енергосистема пережила та вже пройшла найважчий етап після останнього масованого ракетного удару, якого окупаційне військо завдало 23 листопада. А відтак уже найближчими днями українців можна буде повернути на планові графіки відключень, які діяли в країні до останньої атаки, спрогнозували в «Укренерго».

У якому стані перебуває українська енергосистема зараз

Голова правління компанії Володимир Кудрицький повідомив, що наразі всі області заживлено, українська енергосистем інтегрована та з’єднана із системою ЄС. Три наші АЕС працюють і невдовзі вийдуть на нормальну потужність, орієнтовно за один — два дні.

Quote«Після цього ми будемо мати такий самий або схожий обсяг генерації, який у нас був декілька днів тому. Ми самі в «Укренерго» дуже чекаємо, коли вже зможемо перейти нарешті на планові графіки, перевести наших споживачів разом з обленерго на планові графіки замість аварійних», — заявив він в ефірі національного телемарафону.

Кудрицький додав: той факт, що наша система з’єднана з європейською, є дуже важливим чинником безпеки України. Вона здатна допомогти нам у скрутний момент, і «вона це вже робить».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Комерційний імпорт є також технічно можливим... Єдине, потрібен механізм для забезпечення імпорту, адже ціна електроенергії у Європі вище, ніж в Україні, тому на загальних комерційних засадах навряд чи хтось захоче купувати електроенергію у Європі та продавати її в Україні», — зазначив він.

Кудрицький додав, що, наскільки йому відомо, зараз цей механізм розробляється.

Контекст. У середу, 23 листопада, росія здійснила чергову ракетну атаку на Україну. Загалом було випущено приблизно 70 крилатих ракет, сили ППО збили 51 із них. Інші ракети влучили в об'єкти енергоінфраструктури, частина з них також прилетіла в житловий сектор. Унаслідок обстрілу в Києві та більшості міст України почалися екстрені відключення електроенергії, зникла вода та зупинилося подавання тепла в оселі. Було зупинено декілька АЕС, що погіршило ситуацію з дефіцитом енергії в системі.

Підписуйтесь на нас в Google News!
Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини